Blondie arba balto šokolado pyragas su džiovintom spanguolėm

Blondie arba balto šokolado pyragas su džiovintom spanguolėm

Prasidėjo buvimas namuose ir kepiniai, nežinau kiek pyragų dar išeis iškepti iš tiek miltų ir cukraus kiek yra namuose, bet pagyvensim pamatysim. Vis dar jaučiuosi keistokai, situacija tikrai nėra panaši į kažkokią prieš tai turėtą, kažkas labai labai naujo ir kitokio. Atsikeli namuose, dirbi namuose, laisvalaikį leidi namuose, sportuoji namuose, valgai namuose, na bet bent turiu laiko rašymui, fotografavimui ir gaminimui, šiaip tikrai nėra to blogo kas neišeitų į gerą. Šiandien tik antra diena kai visiškai nekišau kojos iš namų, aišku balkonas nesiskaito, ten dabar sėdėsiu nemažai. Gerai, gana apie koroną ir jos išdaigas, einam prie recepto, labai tikiuosi turit visko namuose ir galėsit išsikepti jį. Labai lengvai pagaminamas, toks kažkiek panašus į pyragą su baltu šokoladu, šiek tiek į sausainį su spanguolėm, skaniausias dar šiek tiek šiltas.

  • 100 g balto šokolado
  • 100 g miltų
  • 100 sviesto
  • 2 kiaušiniai
  • 150 g cukraus
  • Vanilės ekstrakto arba vaniinio cukraus
  • Pasirinktinai priedai: balto šokolado gabaliukų ir spanguolių ar kokių riešutų

Sviestą ir šokoladą ištirpdom mikrobangų krosnelėje arba puode ant silpnos ugnies. Imam dubenį ir jame sumaišom šokolado ir sviesto mišinį su cukrumi, mušam kiaušinius, dedam miltus, druskos žiūpsnelį, gerai išmaišome ir galiausiai beriam priedus, aš dėjau džiovintas spanguoles ir balto šokolado gabaliukus, pastarasis ištirpo ir esmės nepakeitė, bet spanguolės wow kaip čia tinka, jos šiek tiek rūgštokos tai taip super dera prie saldaus pyrago, manau graikiniai riešutai ir spanguolės būtų pats tas, na bet čia skonio reikalas, galima ir juodo šokolado gabaliukus dėti. Kepam pyragą 180 laipsnių orkaitėje apie 30-45 min. Ar iškepęs patikrinam smeigtuku/dantų krapštuku.

Primenu skaniausias dar šiek tiek šiltas, jei jau atvėso galima pašildyti.

Mano skaniausias ir tobuliausias brownie jau buvo kiek atsibodęs, bet jei dar nebandėt tai labai labai labai siūlau pabandyti ir .

Skanaus karantino. Stay positive. Yra labai daug įdomių ir širdžiai mielų veiklų namuose.

xoxo 

MinykaDo