Avokado, pomidorų ir mocarelos salotos

Avokado, pomidorų ir mocarelos salotos

Trijų ingridientų salotos, viens du trys ir yra, kai neturi nei laiko nei jėgų plauti salotų lapus ir dar kažką galvoti. Genialiumas paprastume, sakiau jau manau, bet primenu tik.

Aš naudoju mocarelą mažais burbuliukais, nes gražiau atrodo, bet skonio tai nekeičia. Pomidorai yra toks vaisius, kurio aš nesu didelė gerbėja, žinot ten tra žmonių kur mažiukus valgo kaip uogas, didelius kanda kaip obuolį, taškosi jo sultym ir mėgaujasi, tai aš ne tas žmogus. Galiu valgyti kaip garnyrą, bet mieliau kramsnočiau šviežią mažą traškų agurką. Gal todėl, kad esu valgius daug beskonių didelių parduotuvinių, nežinau, bet mano ir pomidoro santykiai nėra patys gražiausi, visada prieš perkant juos uostau, ilgai renkuosi, dažniausiai perku vyšninius ar slyvinius. Kadangi salotos iš trijų ingridientų, pomidoro skonis ir kokybė čia labai svarbu, lygiai taip pat ir avokado bei aliejaus. Visada stengiuosi turėti gero alyvuogių aliejaus, nes jį valgau kasdien, su salotom, su duona ir net pilį ant sūrio. Taigi, pristatau jums šio pavasario mėgstamiausias salotas.

Viskas ko reikia:

  • avokado
  • vyšninių pomidoriukų
  • mocarelos
  • alyvuogių aliejaus
  • druskos ir pipirų

Kaip gaminti šitas salotos turbūt parašysiu vienu sakiniu. Supjaustom avokadą, perpus perpjaunam pomidoriukus, taip pat mocarelą jei ji ne mažais burbuliukais, sumetam viską į dubenį, apšlakstom alyvuogių aliejum, beriam druskos ir pipirų. Pagaminta! Kartais dar užspaudžiu citrinos sulčių, kai norisi gaiviau. Valgau su: duona, su vištiena ar tiesiog vienas.

 

xoxo

MinykaDo