Įdaryti kiaušiniai karantininėm Velykom

Įdaryti kiaušiniai karantininėm Velykom

Nenumaldomai artėja Velykos ir niekas taip ir nežino ar jos bus su šeima ir draugais, ar taip ir liksim užrakinti savo namuose.  Bent jau Ispanija pratesė karantiną iki didžiojo šeštadienio, kiek šansų, kad didysis šeštadienis bus ir geriausias šeštadienis šiais metais, neaišku, bet viltis durnių motina ir nemažai mūsų ja tikim. Na ir jei jau neištrūksim į laisvą ilgą Velykų savaitgalį tai bent kiaušinių galėsim prisidažyt ir į sienas daužyt iš nevilties dėl pasaulio padėties. Perdedu ir juokauju žinoma, bet jau kaip ir minėjau, nuotaikos svirduliuoja kaip gerai įkaušęs veikėjas.

Aj tai ko aš čia, ne vien apie koroną ir jos išdaigas atėjau papliurpti, bet it pasidalinti mėgstamiausiu kaiušinių receptu. Įdaryti kiaušiniai eina su mumis į visokius kalnų žygius, į piknikus paplūdimyje į gimtadienių vakarėlius ir žinoma bus paruošti Velykom kad ir kokios jos bebūtų šiais metais.

Receptas paprastas kaip dvi kapeikos, vos keli ingridientai ir keliolika minučių darbo, bet sakau gal kas dar nebandėt tokio, tai štai, prašau ir skanaus. Liekam pozytyvūs, kad ir kelinta tai diena, viskas anksčiau ar vėliau bus gerai. O jei liūdna pabandykit išsiaiškinti kas gi visgi pirmas atsirado, višta ar kiaušinis.

  • kiaušiniai
  • konservuoto tuno indelis (aš dažniausiai naudoju alyvuogių aliejuje)
  • svogūno
  • šaukštai majonezo
  • prieskoniai
  • žalumynų papuošimui

Kiaušinius išverdam (kietai). Pjaunam perpus (išilgai), išimam trynįius. Trynius sumaišom su smulkiai kapotu svogūnu, majonezu, tunu ir prieskoniais. Dedam atgal į kiaušinį, papuošiam žalumynais. Dar jei turit ir mėgstat labai tinka saulėjė džiovinti pomidorai.

xoxo

MinykaDo